Logo Gminnego Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Chorkówce

Kolejny dzień ferii dzieci spędziły na zajęciach plastycznych

Ocena 0/5
W dniu 16 lutego br. dzieci spędziły aktywnie czas na zajęciach plastycznych w sali Centrum Kultury w Chorkówce.

Dzieci wykonały piękne laurki oraz trójwymiarowe serca. Zajęcia prowadziły panie z bibliotek Olga Matys i Karolina Maciejczyk.


Galeria zdjęć

Kolejny dzień ferii dzieci spędziły na zajęciach plastycznych  14 Kolejny dzień ferii dzieci spędziły na zajęciach plastycznych  13 Kolejny dzień ferii dzieci spędziły na zajęciach plastycznych  12 Kolejny dzień ferii dzieci spędziły na zajęciach plastycznych  11 Kolejny dzień ferii dzieci spędziły na zajęciach plastycznych  10 Kolejny dzień ferii dzieci spędziły na zajęciach plastycznych  9 Kolejny dzień ferii dzieci spędziły na zajęciach plastycznych  8 Kolejny dzień ferii dzieci spędziły na zajęciach plastycznych  7 Kolejny dzień ferii dzieci spędziły na zajęciach plastycznych  6 Kolejny dzień ferii dzieci spędziły na zajęciach plastycznych  5 Kolejny dzień ferii dzieci spędziły na zajęciach plastycznych  4 Kolejny dzień ferii dzieci spędziły na zajęciach plastycznych  3 Kolejny dzień ferii dzieci spędziły na zajęciach plastycznych  2 Kolejny dzień ferii dzieci spędziły na zajęciach plastycznych  1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności