Logo Gminnego Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Chorkówce

Podsumowanie Gminnego Konkursu Fotograficznego „Jesień w moim obiektywie”.

Ocena 0/5

18 listopada w sali Centrum Kultury w Chorkówce odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród oraz dyplomów laureatom Gminnego Konkursu Fotograficznego „Jesień w moim obiektywie”. Konkurs został zorganizowany przez  Zespół Szkół w Świerzowej P. oraz Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Chorkówce. Przedmiotem konkursu były fotografie, których tematyka dotyczyła jesieni w kategoriach: pejzaż, fotografia przyrodnicza, martwa natura, ludzie fotografii. Spośród licznie dostarczonych  prac komisja konkursowa w składzie: Małgorzata Frączek – Dyrektor Zespołu Szkół w Świerzowej P., Artur Jasłowski wieloletni pasjonat fotografii, opiekun kółek fotograficznych w szkołach, Paweł Malarczyk - fotograf, Małgorzata Wierdak – Dyrektor GCKCiS w Chorkówce, wybrała prace następujących uczniów:

I miejsce – Karol Szymczakowski (ZSiP. Bóbrka)

II miejsce – Zuzanna Dziadosz (ZS Chorkówka)

II miejsce – Zuzanna Chomentowska (SP Kobylany)

III miejsce – Szymon Nizianty (SP Szczepańcowa)

Wyróżnienia:

Mateusz Mrozek (ZSiP. Bóbrka)

Maja Delimata (ZS Świerzowa P.)

Julia Jureczko (ZS Świerzowa P.)

Jakub Lonc (SP Zręcin)

Dominika Welcer (SP Żeglce)

Zuzanna Moriak (SP Szczepańcowa)

Zuzanna Dubis (SP Kopytowa)

Serdecznie gratulujemy. Wystawę prac można obejrzeć w Centrum Kultury w Chorkówce.

Galeria zdjęć

DSC03719 DSC03721 DSC03726 DSC03727 DSC03728 DSC03732 DSC03744 DSC03747 DSC03748 DSC03749 DSC03750 DSC03751 DSC03752 DSC03753 DSC03754 DSC03755 DSC03757 DSC03759 DSC03760 DSC03761 DSC03762 DSC03763 DSC03764 DSC03765 DSC03766 DSC03767 DSC03768 DSC03773 DSC03774 DSC03775 DSC03776 DSC03779 DSC03780
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności