Logo Gminnego Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Chorkówce

Wyniki konkursu fotograficznego „Powitanie Jesieni”

Ocena 0/5

Rada Sołecka w Poraju i Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Chorkówce było organizatorem konkursu fotograficznego „Powitanie Jesieni”. Na konkurs wpłynęło kilkanaście prac. Komisja w składzie: Monika Subik Dyrektor Etatowy Członek Zarządu Powiatu Krośnieńskiego, Paweł Malarczyk fotograf, autor wystaw indywidualnych i zbiorowych, laureat konkursów fotograficznych oraz Artur Jasłowski wieloletni pasjonat fotografii, opiekun kółek fotograficznych w szkołach i Małgorzata Wierdak dyrektor GCKCiS w Chorkówce dokonała oceny prac. Patronat honorowy nad konkursem objęła Monika Subik Radna Powiatu Krośnieńskiego, która ufundowała nagrody wraz z Centrum Kultury w Chorkówce i Gminą Chorkówka. Dyplomy i nagrody zostały wręczone 24 września podczas Pikniku z okazji „Powitania Jesieni” w sali Domu Strażaka Poraju.


I miejsce: Dominika Welcer (SP Żeglce)
I miejsce (ex aequo): Klaudia Wąchała (zam. Zręcin)
II miejsce: Izabela Kosztyła (ZS Świerzowa P.)
II miejsce (ex aequo): Maja Delimata (ZS Świerzowa P.)
III miejsce: Julia Głód (SP Kopytowa)


Wyróżnienia:


Laura Giemzowska (ZS Chorkówka)
Amanda Szwast (ZS Chorkówka)
Jessica Foremny (ZS Świerzowa P.)
Marika Pyter (ZS Świerzowa P.)

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności